• جشنواره وب و کسب و کار؛ بستر تحقق اهداف

   جشنواره وب و کسب و کار؛ بستر تحقق اهداف

   مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک: دستیابی به اهداف ارزشمند در کسب و کار و تحقق بخشیدن به چشم اندازی روشن در گرو تعاملات الکترونیکی کارآمد، ارتباط هوشمندانه و حرفه ای با مشتریان و تعامل دو سویه ی واحدهای گوناگون با یکدیگر، در یک بستر فرصت ساز است.

   حمایت های مدیران صنایع، اتحادیه ها، اصناف و تشکل ها از جشنواره وب و کسب و کار همچنان ادامه دارد. در همین راستا مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک ضمن دعوت از کلیه واحدهای تحت تابعه آن مجموعه به حضور در جشنواره وب و کسب و کار، اطلاع رسانی و انعکاس اخبار جشنواره را به کلیه ی اعضا و واحدها خواستار شد.
   افسانه محرابی طی گفتگویی با خبرنگار واحد خبر، ضمن مهم دانستن جایگاه فناوری اطلاعات در کسب و کار و لزوم توسعه آن، و نیز همسویی کلیه بنگاه ها و واحدها در بکارگیری و اثربخشی فناوری اطلاعات در پیشبرد اهداف اقتصادی، مشارکت و حضور در جشنواره را فرصتی مغتنم و برابر، برای معرفی محصولات و نشان دادن توانمندی ها برشمرده و همه واحدهای فعال اقتصادی ذی ربط را به حضور در این جشنواره فراخواند.
   مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک ضمن تاکید بر لزوم برگزاری جشنواره وب در کشور، بر جایگاه وب سایت و پورتال در پیشبرد اهداف بنگاه ها، نقش آن در تعاملات الکترونیکی کارآمد و در پی آن کسب سهم بیشتری از بازار و گسترش دامنه فعالیت خود اشاره کرده و گفت: «دستیابی به اهداف ارزشمند در کسب و کار و تحقق بخشیدن به چشم اندازی روشن در گرو تعاملات الکترونیکی کارآمد، ارتباط هوشمندانه و حرفه ای با مشتریان و تعامل دو سویه ی واحدهای گوناگون با یکدیگر، در یک بستر فرصت ساز است.
   وی همچنین دومین جشنواره وب و کسب و کار را بستر رشد و پیشرفت دانسته و افزود: «لازمه شناخته شدن، حضور پر رنگ در جشنواره ها و همایش ها بویژه رویدادی در سطح ملی و بهره بردن از فرصت های آن است. یکی از مهم ترین و موثرترین راه های در دست گرفتن نبض بازار و جذب مشتری بیشتر، تبلیغات واقع گرایانه و شناساندن واحد تولیدی و محصولات و توانمندیهای خود در بستری مناسب، و نیز بهره گیری از دانش و تجربه و توانمندی های سایر واحدهای تولیدی و صنعتی و تجاری و آشنایی با دیگر اصناف و همکاران که در همایش ها و جشنواره هایی از این دست حضور دارند و این جشنواره بهترین فرصت برای بنگاه هایی است که به رشد و پیشرفت می اندیشند».
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان