• امیر حسین شیروی

   جشنواره وب دروازه ای به سوی رونق کسب و کار

   جشنواره وب دروازه ای به سوی رونق کسب و کار

   مدیر کل دفتر ماشین سازی و تجهیزات، اطلاع رسانی، پیگیری و مشارکت کلیه اعضای انجمن را مورد تاکید قرار داده و بر نقش و اهمیت حضور در این رویداد در آینده اقتصادی کشور و رونق کسب و کار و تجارت الکترونیک اشاره کرده است.

   مدیر کل دفتر ماشین سازی و تجهیزات در نامه ای با دعوت از انجمن ها، سندیکاها و کانون های تحت تابعه این دفتر، آنان را برای حضور در دومین جشنواره وب و کسب و کار فراخواند. در بخشی از این نامه آمده است:" نظر به اهمیت خدمات الکترونیکی و تعاملات بین بنگاه ها و مشتریان جهت فروش کالا و تولیدات، جشنواره وب و کسب و کار را می توان دروازه ای دانست که به سوی آشنایی، شناخت و بهره وری بهینه از کاربرد فناوری اطلاعات در عرصه اقتصادی گشوده می شود و پیامد آن رونق کسب و کار بنگاه های تولیدی، صنعتی و تجاری می باشد."
   امیر حسین شیروی اطلاع رسانی، پیگیری و مشارکت کلیه اعضای انجمن را مورد تاکید قرار داده و بر نقش و اهمیت حضور در این رویداد در آینده اقتصادی کشور و رونق کسب و کار و تجارت الکترونیک اشاره کرده است.
   گفتنی است، دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری، امسال در حالی برگزار خواهد شد که اهداف اصلی آن؛ ارزیابی، انتخاب و معرفی وب سایت و پورتال های کارآمد و برتر، ارائه گزارش از ارزیابی، آشنایی با انواع خدمات الکترونیک در قالب وب سایت و پورتال های اینترنتی و درون سازمانی، آشناسازی مدیران فناوری اطلاعات واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری با استانداردهای رایج، خدمات الکترونیک پرکاربرد، ابزارها و فناوری های روز وبسایت ها، پورتال اینترنتی و پورتال درون سازمانی، توسعه تعامل بین بنگاه ها و تامین کنندگان پیشرو در طراحی و توسعه فرآیندهای الکترونیکی و... ونیز ارزش هایی همچون؛ کمک به اعتلا و توسعه وب سایت ها و پورتال، ارائه راهکار برای بهبود کمی و کیفی حضور بنگاه ها در فضای وب، ترویج استانداردها و معیارهای کیفیت مرتبط با وب سایت و پورتال های تجاری، تشویق و حمایت از فعالیتهای توسعه و روز آمد کردن وب سایت و پورتال بنگاه های تجاری و... می باشد، از این رو تاکید بر حضور پر رنگ در این رویداد بزرگ، در جهت آگاهی و بروز رسانی و بهینه سازی تعاملات الکترونیکی بنگاه ها از اهم دغدغه های مدیران و مسئولین سازمان صمت و نهادهای وابسته است.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان