• امتیاز ویژه جشنواره وب و کسب و کار برای شرکت های طراح پورتال و وب سایت

   امتیاز ویژه جشنواره وب و کسب و کار برای شرکت های طراح پورتال و وب سایت

   به شرکت هایی که پورتال و وب سایت طراحی شده توسط آن ها مفتخر به دریافت نشان برتر تعاملات الکترونیک شوند، لوح تقدیر اعطا می شود و در وب سایت جشنواره لوگو و لینک وب سایت آن شرکت درج خواهد گشت.

   به نقل از روابط عمومی دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب و کار، امسال بنگاه ها و شرکت های طراح پورتال و وب سایت نیز از امتیازات ویژه ای در جشنواره وب و کسب و کار برخوردار خواهند شد.
   طی گفتگویی که خبرنگار واحد خبر با مسئول دبیرخانه این جشنواره داشت وی به تشریح جزییات آن پرداخت و گفت: "چنان که شاهد هستیم، امروزه رشد و گسترش بی وقفه فضای مجازی و رویکرد روزافزون بنگاه ها، صاحبان صنایع سبک و سنگین، بازرگانان و معدن داران به توسعه کسب و کار بر پایه وب، حضور موثر در این فضاها و داشتن وب سایت کارآمدتر و به روزتر بر پایه علوم و فناوری های ارتباطی را بیش از پیش ضروری ساخته است. در همین راستا دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت جشنواره وب و کسب و کار را با رویکرد ارزیابی موثر وضعیت وب سایت یک بنگاه بر اساس مجموعه شاخص هایی در حوزه های مختلف از جمله محتوا و طراحی، خدمات الکترونیک، سیستم های ارتباط با مشتری، معرفی بنگاه ها و محصولات برگزار می نماید تا ضمن برخورداری شرکت کنندگان از مزایای بسیار این فرصت مغتنم، نقاط قابل بهبود را به صاحبان بنگاه و مدیران فناوری اطلاعات اعلام نماید".وی در ادامه این گفتگو به حضور مقامات ارشد دو وزارت خانه اشاره کرد و افزود: "با توجه به حضور مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، و مدیران فناوری اطلاعات بنگاه های بزرگ، متوسط و کوچک اقتصادی در حوضه های صنعتی، معدنی، تجاری، بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های سرمایه گذاری و فروشگاه های زنجیره ای و ... این جشنواره شرایط مساعدی را جهت تبلیغات و بازاریابی حضوری شرکت های طراح پورتال و وب سایت و همکاران فعال در زمینه فناوری اطلاعات فراهم می آورد و امید است که طراحان وب سایت و پورتال از این فرصت مناسب به نحو شایسته ای بهره مند گردند".
   این مسئول دبیرخانه با بیان اهمیت و اعتبار نشان برتر تعاملات الکترونیکی که بنگاه های برتر دریافت می کنند اعلام کرد: در این جشنواره بنگاه هایی که دارای وب سایت یا پورتال برتری باشند نشان برتر تعاملات الکترونیکی دریافت می کنند و نیز لوح تقدیر به شرکت های طراح وب سایت و پورتال آنان اهدا خواهد شد. این نشان که توسط اعضای شورای سیاستگذاری تدوین شده و اعتبار و رسمیت خود را از اعضاء بلند پایه آن شورا دریافت می نماید، به منزله رعایت استانداردهای تعاملات و خدمات الکترونیکی می باشد و از این نظر برای بنگاه های تجاری حائز اهمیت می باشد. از این رو انتظار می رود شرکت های طراح وب سایت و پورتال ضمن معرفی وب سایت هایی که طراحی و پیاده سازی آن را بر عهده داشته اند، امکان حضور در مسابقه و دریافت تقدیرنامه را برای بنگاه های تجاری فراهم نمایند.
   وی همچنین اعلام کرد، برای این دوره از جشنواره به شرکت هایی که پورتال و وب سایت طراحی شده توسط آن ها مفتخر به دریافت نشان برتر تعاملات الکترونیک شوند، لوح تقدیر صادر شده و در وب سایت جشنواره لوگو و لینک وب سایت آن شرکت درج خواهد گشت.
   خاطر نشان می شود، وزارت صنعت، معدن و تجارت دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری را با موضوع محوری ارزیابی وب سایت و پورتال و سامانه های تحت وب این بنگاه ها با تمرکز بر فرآیندها و خدمات الکترونیکی و با هدف گسترش و ارتقاء اثر بخشی فناوری اطلاعات در فضای کسب و کار، در آذر ماه امسال برگزار می نماید و به برگزیدگان این جشنواره نشان برتر تعاملات الکترونیکی را اهدا می نماید.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان