• جشنواره وب و کسب و کار بستری برای شکوفایی استان ها

   جشنواره وب و کسب و کار بستری برای شکوفایی استان ها

   ناصر فغفوری ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، جشنواره وب و کسب وکار را بستری مناسب برای شکوفایی و رشد اقتصادی کشور و استان ها دانست.

   ناصر فغفوری ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان روز دوشنبه 6 شهریور ماه، طی مصاحبه ای با خبرنگار واحد خبر استان زنجان، ضمن دعوت از کلیه واحدهای صنعتی و تجاری استان مشارکت حداکثری این واحدها را در جشنواره خواستار شد.
   وی جشنواره وب و کسب وکار را بستری مناسب برای شکوفایی و رشد اقتصادی کشور و استان ها دانست و گفت: این جشنواره فرصتی برابر است تا همه ی استان ها از این موقعیت در جهت پیشبرد اهداف خود در توسعه کاربرد فناوری اطلاعات و سایر مزایای بی شمار آن بهره مند گردد تا آن گونه که شایسته است پتانسیل ها و توانمندی های استان ها فرصت شکوفایی و ظهور یابند.
   استان زنجان پیشگام شرکت در جشنواره
   فغفوری همچنین با اشاره به تجارب موفقیت آمیز حاصل از شرکت در جشنواره سال گذشته گفت: "استان ما با توجه به تجربه ی موفق سال گذشته، امسال نیز همچنان با انگیزه و هدفمند پیشگام و پیشرو در تمامی مراحل، همه تلاش و نیروی خود را در همراهی با جشنواره به کار خواهد گرفت. ما در سال گذشته در سطح گسترده ای در کل استان اطلاع رسانی کردیم و همین امر موجب شرکت و حضور حداکثری واحدهای هدف شد که از این رهگذر استان ما از برگزیدگان جشنواره بود و مفتخر به دریافت لوح تقدیر و سپاس و نیز تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی شدیم همچنین مجتمع تولیدی، صنعتی خالص سازان روی زنجان تندیس برنزی نشان برتر تعاملات الکترونیکی را دریافت کرد".
   وی با اشاره به نامه فراخوان بیش از 70 واحد تولیدی، صنعتی، تجاری استان برای حضور در جشنواره اظهار داشت؛ نگاه ما به جشنواره و همایش وب و کسب و کار فراتر از یک گردهمایی و برگزیده شدن یا نشدن است، از دیدگاه ما این یک حرکت بزرگ است که یک تفکر و هدف بزرگتر در پس آن است که نشان از دلسوزی متولی و برگزار کنندگان آن در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور و گسترش تعاملات الکترونیکی دارد.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان