• اهدا جایزه ویژه به برترین های جشنواره

    اهدا جایزه ویژه به برترین های جشنواره

   مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات، ضمن قدردانی از تلاش ها و اطلاع رسانی های انجام شده، و نیز برشمردن مزایا و پیامدهای مثبت این جشنواره، بر لزوم مشارکت همه ی بنگاه ها و واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و تجاری تاکید نمود.

   دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب و کار در حالی به فعالیت های خود ادامه می دهد که هر چه به زمان برپایی آن نزدیک تر می شود حمایت های مقامات بلند پایه وزارت صنعت، معدن و تجارت از این رویداد و همراهی آنان ابعاد مادی و معنوی گسترده تری می یابد و همین امر موجب ایجاد انگیزه و دلگرمی هر چه بیشتر برگزار کنندگان و شرکت کنندگان شده است.
   در همین راستا، مهندس فرزاد اسماعیل زاده، مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات، ضمن قدردانی از تلاش ها و اطلاع رسانی های انجام شده، و نیز برشمردن مزایا و پیامدهای مثبت این جشنواره، بر لزوم مشارکت همه ی بنگاه ها و واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و تجاری تاکید نمود.
   مدیر کل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات همچنین افزود: "تجربه ی موفق برگزاری جشنواره سال گذشته و نتایج آن، به ما نشان داد که این حرکت بجا و مثبت تا چه اندازه می تواند در جهت تحقق اهداف همه ی ما در افق 1404 موثر واقع شود، نکته مهمی که پیش از برگزاری اولین دوره جشنواره خلاء آن به شدت احساس می شد. امسال هم وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف گسترش و ارتقاء اثر بخشی فناوری اطلاعات در فضای کسب و کار، دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری را با موضوع محوری ارزیابی پورتال و سامانه های تحت وب این بنگاه ها با تمرکز بر فرآیندها و خدمات الکترونیکی برگزار می کند و به برگزیدگان این جشنواره نشان برتر تعاملات الکترونیکی را اهدا می نماید".
   وی در ادامه افزود: "وجه تمایز جشنواره امسال و دوره پیش این است که علاوه بر آنچه که تا کنون از سوی دبیرخانه این جشنواره تحت عنوان تقدیرنامه، نشان برتر و سایر هدایای مادی و معنوی اعلام شده، امسال ما دو جایزه ویژه و متفاوت دیگر نیز برای این جشنواره در نظر گرفته ایم؛ یکی جایزه ویژه پیشگامان و دیگری جایزه ویژه ای که به برترین های جشنواره اهدا می شود. پیشگامان یا پیشرو ها در واقع استان ها، شهرک های صنعتی، ادارات کل، تشکل ها، اصناف و اتحادیه هایی هستند که در این امر مشارکت بیشتری داشته اند و بیشترین گروه را معرفی می کنند و زمینه ساز ثبت نام و حضور تعداد واحدها و بنگاه های بیشتری در جشنواره بوده اند، حال برنده داشته یا نداشته باشند. جایزه ویژه این بخش به آنان اهدا خواهد شد و دیگر آن هایی که در جشنواره بیشترین برنده را داشته اند که به آنان نیز جایزه ویژه این بخش تعلق خواهد گرفت همچنان که از میان شرکت کنندگان سال گذشته، استان زنجان برای هر دو مورد فوق الگویی مثال زدنی است".
   به نقل از روابط عمومی واحد خبر دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب و کار، اسماعیل زاده در این مصاحبه یک بار دیگر تاکید کرد، بر همه ی واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و تجاری یک تکلیف و وظیفه است که در همه ابعاد اعم از اطلاع رسانی، ثبت نام و حضور در جشنواره، این حرکت بزرگ ملی را همراهی کنند تا هر چه با شکوه تر برگزار شود.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان