• فعالیت گسترده ایمیدرو در اطلاع رسانی و حمایت از جشنواره وب و کسب و کار

   تلاش های ایمیدرو در اطلاع رسانی و حمایت از جشنواره وب و کسب و کار

    تلاش های ایمیدرو در اطلاع رسانی و حمایت از جشنواره وب و کسب و کار

   روابط عمومی دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب و کار از اطلاع رسانی گسترده ی ایمیدرو خبر داد

   روابط عمومی دبیرخانه وب و کسب و کار از اطلاع رسانی گسترده ی ایمیدرو به سازمانها، طرح ها و شرکت های تابعه جهت حضور حداکثری در دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار خبر داد.
   شمس الدین سیاسی راد، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدور)، طی نامه ای خطاب به روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها، مدیران عامل شرکت های تابعه، مدیران مجتمع های سازمان و مجریان طرح های سازمان، اطلاع رسانی گسترده کلیه دستگاه ها و نهادهای فعال و زیر مجموعه های آن ها را برای ثبت نام و حضور در جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری خواستار شد.
   در بخشی از این نامه به لزوم اطلاع رسانی به واحدهای تحت تابعه اشاره شده و اهمیت حضور حداکثری و گسترده همه ی فعالان عرصه اقتصادی تاکید شده است.
   سیاسی راد همچنین در بخش دیگر نامه، با مهم قلمداد نمودن توسعه فناوری اطلاعات و در فضای کسب و کار، اثر گذاری آن بر فرآیندهای تعاملات الکترونیکی و تاثیر آن در میزان موفقیت بنگاه های تولیدی، صنعتی و تجاری را مورد توجه قرار داده و این جشنواره را یک رویداد ملی دانسته که اهداف متولی و برگزار کننده آن را ارزشمند به شمار آورده است که با این حرکت بزرگ چشم انداز روشنی را برای عرصه اقتصاد کشور و تعاملات الکترونیکی منطبق بر استاندارهای روز ترسیم نموده اند.
   گفتنی است؛ ایمیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) سال گذشته و در نخستین جشنواره وب و کسب و کار نیز همواره در اطلاع رسانی گسترده و تلاش در تبیین اهداف و برنامه های جشنواره و معرفی آن بسیار قوی عمل نموده است.
   شایان ذکر است؛ ثبت نام بنگاههای متقاضی جهت حضور در جشنواره، از پایان تیر ماه سال جاری از طریق وب سایت جشنواره به نشانی http://webfestival.mimt.gov.ir آغاز گردیده و تا پایان مهرماه ادامه دارد.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان