• در جشنواره وب و کسب و کار صورت می گیرد؛

   معرفی برترین سازمانهای استفاده کننده از ابزار فناوری اطلاعات

   معرفی برترین سازمانهای استفاده کننده از ابزار فناوری اطلاعات

   دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری، برترین سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانی برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب و کار معرفی و تقدیر می شوند.

   به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد اسماعیل زاده مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت و دبیر دومین جشنواره وب و کسب و کار گفت: ابتدای مردادماه طی نامه ای به سازمانهای استانی نحوه مشارکت سازمانهای استانی اطلاع رسانی شد و تا کنون بر اساس اطلاعات دریافتی سازمانهای صنعت معدن تجارت استان های خراسان جنوبی و زنجان بیشترین مشارکت را در این خصوص داشته اند.
   اسماعیل زاده افزود: در دوره نخست جشنواره، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان موفق به کسب عنوان سازمان برتر استانی شد و رئیس این سازمان لوح تقدیر مقام عالی وزارت و تندیس جشنواره را دریافت کرد.
   وی اظهار داشت: بر اساس مصوبه کارگروه نظارت بر ارزیابی جشنواره و بر اساس شاخص های کیفی و کمی تدوین شده در این کارگروه، در مراسم پایانی دومین جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری که آذر ماه سال جاری با حضور مدیران عالی رتبه کشوری و به منظور معرفی بنگاههای برتر پیشرو در حوزه توسعه تعاملات الکترونیکی برگزار خواهد شد، برترین سازمانهای صنعت و معدن و تجارت استانی در خصوص تشویق بنگاهها برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب و کار نیز معرفی و تقدیر می شود.
 • حامیان جشنواره

  جهت اطلاع از شرایط و طرح های حمایت از جشنواره می توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

 • شورای سیاست گذاری و حامیان معنوی جشنواره
 • حامیان مالی جشنواره
 • حامیان رسانه ای جشنواره
 • آدرس : تهران
  بلوارکشاورز، خیابان شهید نادری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبقه دهم
  تلفن : 85193933 -021
  فکس : 88955952-021
  پست الکترونیک : webfestival@mimt.gov.ir
 • کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
  مجری : پورتال سامان